Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Filmi Fragmanı Geldi

1827

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 filmi ile Ninja Kaplumbağalar efsanesi devam ediyor a dostlar! Paramount Pictures tarafından paylaşılan fragman ile çocukluğuma geri döndüm ve içimi tarifi zor bir heyecan kapladı. 2014 yılında vizyona giren ilk filmi ile tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratan Teenage Mutant Ninja Turtles 35. Altın Ahududu Ödülü adayı olarak Yılın En Kötü Filmleri arasında aday olarak gösterilmişti. Bu kez Rocksteady ve Bebop’ı da göreceğimiz serinin devam filmi olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows detaylarına geçiyorum.

Megan Fox ve Will Arnett’ın başrollerinde oynadığı serinin devam filminin kadrosu; Eric Sacks rolünde Prison Break dizisindeki Alex Mahone rolüyle tanıdığımız William Fichtner, Bilimadamı Baxter Stockman rolünde Tyler Perry, Amerikan Güreşi WWE Yıldızı Sheamus’ı Rocksteady, Gary Anthony Williams’ı Bebop rolünde, Brittany Ishibashi’yi Karai, Stephen Amell’ı Casey Jones Brian Tee’yi Shredder (Şiredııır) rolünde göreceğiz. Ninja Kaplumbağaları ise sırasıyla Alan Ritchson (Raphael), Jeremy Howard (Donatello), Pete Ploszek (Leonardo) ve Noel Fisher (Michelangelo) canlandıracak! “Peki ya Splinter Usta?” diye sorduğunu duyar gibiyim! Tony Shalhoub da sesiyle Splinter Usta’nın erdem ve bilgeliğini bizlere aktarmaya çalışacak!

- Reklamlar -

Dünya çapında 485 milyon dolar gişe hasılatı elde eden serinin ilk filmini Jonathan Liebesman yönetirken, Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Dave Green’e emanet edilmiş.

TMNT’nin çizgi roman serisinin de en sevilen bölümlerinden biri olan Out of the Shadows, Kevin Eastman ve Peter Laird tarafından 1987 yılında dünyaya armağan edilmiş. Michelangelo, Donatello, Raphael ve Leonardo’yu yaratan bu ikilinin meydana getirdiği dünyanın dışına çıkmadan beyaz perdeye uyarlayan ikili ise Josh Appelbaum ve André Nemec’tir.

Earth to Echo filmi ile tanınan David Green’in yönetmenliğini yaptığı Teenage Mutant Ninja Turtles 2 (Out of the Shadows) Amerika’da 3 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek! Umarız fazla bekletmeden ülkemizde de aynı tarihte vizyondaki yerini alır!

Bu arada aranızda otobüsü gördüğünde oturduğu yerden ayağa kalkmayan varsa da beni çok üzer…

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Fragmanı

Önceki İçerikTarzan Yeni Hali ve Fragmanı ile Karşınızda
Sonraki İçerik73. Altın Küre Sinema Dalı Adayları Açıklandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)