The Big Short Filminin Fragmanı Yayınlandı

1214

Yönetmenliğini Adam McKay’ın yaptığı ve Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt ile kadrosunun adeta bir Şampiyonlar Ligi’ni anımsattığı The Big Short filmi fragmanı Paramount Pictures ve Regency Enterprises tarafından paylaşıldı.

ABD’de sınırlı sayıda salonda11 Aralık’ta vizyona girecek olan The Big Short; dünya genelinde 23 Aralık’ta vizyona girmesi beklenirken bakalım fragmanını beğenecek misiniz?

- Reklamlar -

Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanan film, birbiriyle alakası olmayan dört adam; ekonominin küresel olarak çöküşünü çözmek için büyük bankalar, medya ve devletin reddettiği bir fikir bulurlar: The Big Short! Buldukları fikir ile modern bankacılığın göbeğinde karanlık bir delik açarlar. Michael Lewis’in bestseller romanından (The Blind Side, Moneyball) esinlenilerek oluşturulan filmin yönetmenliğini ise Adam Mckay (Anchorman, Step Brothers) yapmaktadır.

Kadrosunda bu büyük topların haricinde; Melissa Leo, Hamish Linklater, John Magaro, Rafe Spall, Jeremy Strong, Marisa Tomei ve Finn Wittrock’ın olduğunu da ekleyerek filmin yapımcılığını Plan B Entertainment üstlenmektedir. Yönetici yapımcılığını Louise Rosner-Meyer ve Kevin Messick’in üstlendiği filmin yapımcıları ise Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Arnon Milchan yapmaktadır. Senaryo ekibi ise Aşk Sarhoşu, Ölümle Yaşam Arasında ve Çevirmen filmleriyle tanınan Charles Randolph ve Step Brothers, Anchorman 1 ve 2 ile adını duyuran Adam McKay bulunmaktadır.

The Big Short Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMüzikleri Kendilerinden Daha Meşhur Olan 15 Film
Sonraki İçerikModern Darth Vader Olsa Nasıl Olurdu?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)