The Gunman Vizyona Girdi

1068

2010 yılında Paris’ten Sevgilerle filminin de yönetmenliğini gerçekleştiren Morel’in dördüncü uzun metrajlı filmi olan The Gunman, 20 Mart’ta vizyondaki yerini alıyor. Güçlü bir kadroya sahip olan filmin ana konusu ise, ‘ihanet’.

The Gunman Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Jim Terrier adlı eski bir ajan, birlikte çalıştığı örgüt tarafından ihanete uğrar ve örgütten atılır. Sonrasında klasikleşmiş şekilde yeni hayat, güzel başlangıçlar diyerek hayata atılmaya karar verir. Bu kararın ilk aşaması tabi ki evliliktir. Terrier, sevgilisi Anne ile evlenip sıradan bir koca olmak isterken, bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Eskiden çalıştığı şirketteki arkadaşları ve patronları kendisinin peşindedir. Ve peşinde olmalarının sebebi pek de iyi değildir. Amaçları onu öldürmek. Artık hem kendisini hem de sevgilisini korumak zorunda olan Terrier’in aksiyondan kurtulamayan hayatına tanıklık ediyoruz.

Jean-Patrick Manchette’nin romanından beyazperdeye uyarlanan filmde, Javier Bardem ve Sean Penn en dikkat çekici isimler. Aksiyon meraklıları için iyi bir deneyim olabilir. İzleyip görelim.

The Gunman Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKocan Kadar Konuş Vizyona Girdi
Sonraki İçerikMarvel Dünyasının Bilinmeyenleri
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.