Kocan Kadar Konuş Vizyonda!

1
1670

Evli misin? Nişanlı? Sevgilin var mı? O da mı yok? O zaman bizdensin! Yapman gereken tek şey gidip ‘Kocan Kadar Konuş’u’ izlemek çünkü o bir ‘Legen- wait for it- Dary!’ 20 Mart’ta vizyona giren film, bence gişe rekorları kırmalı.

Patron Mutlu Son İstiyor filminin yönetmeni ve Şebnem Burcuoğlu‘nun kaleminden çıkan yapım, aslında bir kitap uyarlaması. (Şebnem Burcuoğlu, filmin her aşamasında destek olmuş) Kitabı okuyan biri olarak diyebilirim ki, filmi izledikten sonra pişman olmayacaksınız. Kadın-erkek ilişkilerini, evliliğe bakış açılarımızı, ‘bir erkek nasıl kazanılır ya da kaybedilir’ i bize tam tadında veren bir yapım olarak vizyondaki yerini alan filmin baş rolleri de Ezgi Mola ve Murat Yıldırım ile mükemmel oturmuş.

Kocan Kadar Konuş

Filmin konusuna gelince; baş karakterlerimiz Sinan ve Efsun, çocuklarını birlikte geçirmiş iki arkadaştır ve Sinan’ın yurtdışına gitmesiyle arkadaşlıktan öteye geçememişlerdir. Efsun, kitap delisi ve favori kitabı ”Kürt Mantolu Madonna” olan, asosyal, içine dönük ama aynı zamanda hiç bir lafın altında kalmayan, kendimizle birebir örtüştüreceğimiz bir kadın, Sinan ise yurtdışında okumuş, asil soylu, aile şirketinin başına geçmiş bir yakışıklıdır. Bir gün Sinan ile Efsun’un yolları İstanbul’da kesişir (nasıl kesiştiği de tam bir skandal olmakla birlikte) ve olanlar olur. Gerisini size bırakıyorum. İyi seyirler.

Fragman

Kocan Kadar Konuş Filminin Fotoğrafları

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir