Kocan Kadar Konuş Vizyona Girdi

2125

Evli misin? Nişanlı? Sevgilin var mı? O da mı yok? O zaman bizdensin! Yapman gereken tek şey gidip ‘Kocan Kadar Konuş’u’ izlemek çünkü o bir ‘Legen- wait for it- Dary!’ 20 Mart’ta vizyona giren film, bence gişe rekorları kırmalı.

Kocan Kadar Konuş Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Patron Mutlu Son İstiyor filminin yönetmeni ve Şebnem Burcuoğlu‘nun kaleminden çıkan yapım, aslında bir kitap uyarlaması. (Şebnem Burcuoğlu, filmin her aşamasında destek olmuş) Kitabı okuyan biri olarak diyebilirim ki, filmi izledikten sonra pişman olmayacaksınız. Kadın-Erkek ilişkilerini, evliliğe bakış açılarımızı, ‘bir erkek nasıl kazanılır ya da kaybedilir’ i bize tam tadında veren bir yapım olarak vizyondaki yerini alan filmin baş rolleri de Ezgi Mola ve Murat Yıldırım ile mükemmel oturmuş.

Filmin konusuna gelince; baş karakterlerimiz Sinan ve Efsun, çocuklarını birlikte geçirmiş iki arkadaştır ve Sinan’ın yurt dışına gitmesiyle arkadaşlıktan öteye geçememişlerdir. Efsun, kitap delisi ve favori kitabı ”Kürt Mantolu Madonna” olan, asosyal, içine dönük ama aynı zamanda hiç bir lafın altında kalmayan, kendimizle birebir örtüştüreceğimiz bir kadın, Sinan ise yurt dışında okumuş, asil soylu, aile şirketinin başına geçmiş bir yakışıklıdır. Bir gün Sinan ile Efsun’un yolları İstanbul’da kesişir (nasıl kesiştiği de tam bir skandal olmakla birlikte) ve olanlar olur. Gerisini size bırakıyorum. İyi seyirler.

Kocan Kadar Konuş Filminin Fragmanı

Önceki İçerikPasolini Vizyona Girdi
Sonraki İçerikThe Gunman Vizyona Girdi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.