The Hunger Games: Mockingjay – Part 2’nin İlk Klibi Geldi

1020

20 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek olan The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 filmine ait ilk video klip yayınlandı.

Panem ulusunun büyük çaptaki bir savaşın içerisinde bulunduğu ortamda, Katniss (Jennifer Lawrence) sonunda Başkan Snow ile yüzleşme ve onunla hesaplaşma fırsatı bulur. Başkana yapacakları suikast saldırısını bir takıntı haline getiren ekibimiz; Gale (Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) ve Peeta (Hutcherson) bu suikasti gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Katniss’i bekleyen tuzaklar, düşmanlar ve ahlaki seçimleri ile bakalım The Hunger Games nasıl bir hal almış.

- Reklamlar -

Francis Lawrence‘ın yönettiği The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 ‘nin beyaz perdeye uyarlaması ise Peter Craig ve Danny Strong’a aittir. Başrollerinde ise öncelikle Oscar ödüllü Jennifer Lawrence’ın yanında; Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, The Hunger Games ve The Hunger Games: Catching Fire filmlerinde de birlikte olan Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland yer almaktadır.

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Özel Klibi

(Otomatik başlıyor olması adına özür dileriz)

Önceki İçerikBradley Cooper’ın Burnt Filminden 3 Yeni Klip Yayınlandı
Sonraki İçerik2 Ekim’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)