The Hunger Games: Mockingjay – Part 2’nin ilk klibi yayınlandı

1
612

20 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek olan The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 filmine ait ilk video klip yayınlandı.

Panem ulusunun büyük çaptaki bir savaşın içerisinde bulunduğu ortamda, Katniss (Jennifer Lawrence) sonunda Başkan Snow ile yüzleşme ve onunla hesaplaşma fırsatı bulur. Başkana yapacakları suikast saldırısını bir takıntı haline getiren ekibimiz Gale (Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) ve Peeta (Hutcherson) bu suikasti gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Katniss’i bekleyen tuzaklar, düşmanlar ve ahlaki seçimleri ile bakalım The Hunger Games nasıl bir hal almış.

The-Hunger-Games-Mockingjay-–-Part-2

Francis Lawrence‘ın yönettiği The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 ‘nin beyaz perdeye uyarlaması ise Peter Craig ve Danny Strong’a aittir. Başrollerinde ise öncelikle Oscar ödüllü Jennifer Lawrence’ın yanında Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, The Hunger Games ve The Hunger Games: Catching Fire filmlerinde de birlikte olan Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland yer almaktadır.

Fazla uzatmadan klibe geçiyoruz

(Otomatik başlıyor olması adına özür dileriz)

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Özel Fotoğraflar

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz