The Huntsman Winter’s War Karakter Posterleri Geldi

1569

Başrollerinde Charlize Theron (Evil Queen Ravenna) ve Chris Hemsworth (The Huntsman Eric) Jessica Chastain (Warrior Sara) ve Emily Blunt’ın (Ice Queen Freya) yer aldığı The Huntsman Winter’s War filminin dört karakterine ait poster Universal Pictures tarafından paylaşıldı.

Fragmanının cuma günü geleceği düşünülen film Francis Lawrence’ın yönetmenliğini yaptığı The Hunger Games: Mockingjay – Part 2‘den önce yayınlaması planlanıyormuş. (Stratejik)

- Reklamlar -

Pamuk Prenses ve Avcı olarak lanse edilen Snow White and the Huntsman‘ın devam filmi olan The Huntsman Winter’s War filminde tehlikeli karakterleriyle Charlize Theron‘u Evil Queen Ravenna ve Chris Hemsworth’u The Huntsman Eric rolüyle göreceğiz.

Uzun bir zamandır kötülüğün Google’daki karşılığı olan şeytani kraliçemiz Evil Queen Ravenna (Theron) Pamuk Prenses’in bıçağına yenik düşer ancak onu sinsice izlemeye devam eder. Ardından Freya (Blunt) yaşadığı büyük ihanet ile Krallık’tan kovulur. Canını sıkan, düşman olarak gördüğü her şeyi dondurma yeteneğine sahip olan kızımız Krallık’tan kovulduktan sonra ormanda The Huntsman Eric (Chris Hemsworth) tarafından bakılmış ve korunmaya alınır. Eric (Hemsworth) ve Warrior Sara (Chastain) arasındaki aşk Freya’nın da araya girmesiyle çatırdar ve ortalık biraz kızışır…

Freya kardeşinin öldüğünü öğrenir ve kalan askerler ile gücünü yerine getirmek için Sihirli Ayna’yı evine getirmek için çabalar. Ancak Ravenna altın kaynaklarını tekrar oluşturmak için gücünü toparlar ve şeytani kız kardeşine göre iki kat daha fazla güç ile tekrar gelir. Artık ordusunun yenilmez olduğunu kanıtlamasının da tam zamanıdır…

Ama unuttukları bir karakter daha vardır. Huntsman!

Yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan’ın yaptığı The Huntsman Winter’s War filmin yapımcılığı Joe Roth’a (Maleficent, Alice in Wonderland) aittir.

Ülkemizde Dünya ile aynı anda 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını bekliyoruz.

The Huntsman Winter’s War Karakter Posterleri

Önceki İçerikVeee.. Açlık Oyunları’nın Finali İçin Son Tanıtım Videosu
Sonraki İçerikMemento AMBI Pictures Tarafından Tekrar Çekiliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)