The Nice Guys Filminin Yeni Fragmanı Geldi

757

The Nice Guys filmi 20 Mayıs’ta Amerika’da gösterime girmeye hazırlanırken filmin yeni fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı. Iron Man 3 ve Kiss Kiss, Bang Bang filmleriyle kendisini tanıdığımız Shane Black’in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde iki yakışıklı oyuncu Ryan Gosling ve Russell Crowe yer alıyor.

Daha önceki Red Band fragmandan farklı olarak bu fragmanı “Ana Fragman” ismiyle lanse ettiklerini de belirtmemiz gerekiyor. Yani rahatsız edici görüntüler ve küfürlerinden arındırılmış.

- Reklamlar -

Filmin yönetmeni olan Shane Black’in People Magazine’e verdiği röportajda; “The Nice Guys filmi biraz hızlı, biraz komik, biraz sert ve biraz kaba bir film oldu. İki dedektif olan bu adamlar aslında gerçekten özel dedektif olmak için eğitimli ya da bilgili değiller. Gerilimi ve gizemi farklı bir bakış açısıyla işlediğimiz bu filmi beğeneceğinize eminim.” cümlelerine yer vermiş.

1970’lerin Los Angeles’ında geçen hikayemiz, iki kafadar dedektifin bir cinayeti çözmek için bir araya gelmesi ile başlıyor ve ortalık biraz karışıyor. Ryan Gosling ve Russell Crowe‘un Nice Guys olarak başrolünde oynadığı filmin oyuncu kadrosunda Kim Basinger (L.A. Confidential), Keith David (The War ve Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson), Matt Bomer (The Normal Heart), Beau Knapp (Southpaw, The Signal ve Super 8), Angourie Rice (Walking with Dinosaurs 3D) ve Margaret Qualley (The Leftovers) yer almaktadır.

Anthony Bagarozzi’nin Shane Black ile birlikte senaryosunu yazdığı The Nice Guys filmi 20 Mayıs 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde de sinema salonlarını şenlendirmesi dileğiyle.

The Nice Guys filmi yeni fragmanı

Önceki İçerikTop of the Lake Ekranlara Geri Dönüyor
Sonraki İçerikBridget Jones Filmi Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)