The Revenant Filminden Etkileyici Fragman Geldi

1388

Kadroda Leonardo DiCaprio olunca akla gelen ilk şey “Acaba bununla Oscar alır mı artık ya?” oluyor. The Revenant filmiyle tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanan DiCaprio’ya gönülden bir “Başarılar!” diyerek filmle ilgili detaylara geçelim.

Birdman ile En iyi Film ve En iyi Yönetmen Oscar‘ını alan Alejandro González Iñárritu’nun son filmi olan The Revenant, macera ve dram kategorisinde değerlendirilebilecek bir yapım gibi görünüyor. Konusu, 1820’lerde sınırda yaşamını devam ettirmeye çalışan korucunun (bize göre korucu) uğradığı baskının intikamını almak için çıktığı yolda bir ayı tarafından yaralanması ve zorlu kış şartlarında hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışan Hugh Glass’ın hikayesidir.

- Reklamlar -

Ayrıca kadroda yer alan bazı isimlere dikkat çekmek istiyorum;

Will Poulter (Bu nasıl aile! ve The Maze Runner filmlerinden tanıyoruz)

The Revenant filminden etkileyici fragman

Lukas Haas (Inception’daki Nash)

The Revenant filminden etkileyici fragman

Domhnall Gleeson (Ex Machine’deki Caleb)

The Revenant filminden etkileyici fragman

İyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmle ilgili beklentilerim epey üst seviyede. Yönetmeni de Alejandro González Iñárritu olunca ister istemez heyecan duymamak imkansız hale geliyor normal olarak.

Son zamanlarda oynadığı roller ile bizleri kendine hayran eden Tom Hardy DiCaprio’ya başrolde eşlik ediyor olacağı filmin ABD vizyon tarihi Ocak 2016 olarak görülüyor. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceğine dair net bir bilgi olmamakla birlikte “Bu film kaçmaz abi!” görüşünde olanlardanım.

The Revenant Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMutlaka İzlenmesi Gereken 15 Animasyon Filmi
Sonraki İçerik4 Dakikada Alejandro González Iñárritu’yu Anlamak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)