The Rock’tan Jumanji’nin Konsept Tasarımı Geldi

501

The Rock Instagram hesabından merakla ya da kaygı ile beklenen Jumanji filminin ilk konsept tasarımını paylaştı. Bakalım beğenecek misiniz?

Bizim beğendiğimiz pek söylenemez…

- Reklamlar -

İlk filmin konusu; Zarda gelen sayıya göre oyunda değişik, birbirinden çok farklı orman canlıları ortaya çıkmaya başlamasını ve türlü türlü maceraları konu alan film, filmin vizyona girdiği 1995 yılında hayatını kaybeden Görsel Efekt Uzmanı Stephen L. Price’ın hatırasına atfedilmiştir.

Bad Teacher ve Sex Tape filmlerinin de yönetmeni olan Jake Kasdan’ın yöneteceği Jumanji filmi High Fidelity ve Con Air filmlerinin de senaryolarında parmağı bulunan Scott Rosenberg tarafından ele alınacak. J.J. Abrams‘ın şirketi olan Bad Robot’tan Jeff Pinkner’ın yönetici yapımcılığı ile de Bilim-Kurgu kısmı pekiştirilecek. Matt Tolmach’ın yapımcılığını üstleneceği filmin 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

The Rock’un Jumanji Konsept Tasarımı Paylaşımı

Önceki İçerikMagnificent Seven Yeni Poster ve Karakter Skeçleri Geldi
Sonraki İçerikThe Pitch Perfect 3’ün Yönetmeni Trish Sie Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)