Transformers: The Last Knight Villain’ından Video Geldi

608

Transformers: The Last Knight filmi Villain’ına ait bir video yayınalndı. Filmin yönetmeni Michael Bay‘in Instagram hesabından paylaştığı videoda da yeni bir robota ait tease görüntüler yer alıyor.

Michael Bay’in paylaştığı videoda yer alan “Megatron is back!” cümlesini bir yana koyacak olursak yeni Villain’in Scourge’ye olan büyük benzerliği de gözlerden kaçmış değil!

- Reklamlar -

 

Transformers: The Last Knight filminin resmileşen kadrosunda Transformers: Age of Extinction filminin de yıldızları olan Mark Wahlberg‘i yine Cade Yeager rolüyle göreceğiz. Yeni katılanlar yok mu? Tabii ki var! Isabela Moner (100 Things to Do Before High School, Growing Up Fisher) Izabella rolüyle filmin kadın başrolü olarak arz-ı endam edecek. Ayrıca henüz hangi rolde oynayacağını bilmediğimiz ancak kadroda bulunan Jerrod Carmichael (The Carmichael Show, Neighbors) ise akışa göre diğer bir başrol oyuncusu olacağı konuşuluyor.

Transformers: The Last Knight filminin çekimlerinin resmi olarak 6 Haziran tarihinde Detroit’te başlanacağı bilgisinin de paylaşıldığını belirterek devam ediyoruz…

Michael Bay’i tekrar yönetmen koltuğunda göreceğimiz filmin senaryo ekibinde Iron Man filminde de imzaları bulunan Art Marcum ve Matt Holloway ile Ken Nolan (Black Hawk Down) yer almaktadır. Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy ve Tom DeSanto ise bu devam filminde yapımcılık görevini üstlenmişler.

Transformers: The Last Knight Villain Videosu

Michael Bay’in Instagram Videosu

Cuba! There’s a Robot in there.

Michael Bay (@michaelbay) tarafından paylaşılan bir video ()

Önceki İçerikStar Trek Beyond Filminden Tazecik Afişler
Sonraki İçerikWolverine Filmlerinde Kaç Kişiyi Öldürmüştür?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)