Troller Filmi Comic-Con Fragman ve Afişi Geldi

815

Troller filmi fragman ve afişi San Diego’da yapılan Comic-Con‘da yayınlandı. Başrollerinde Justin Timberlake ve Anna Kendrick’in yer aldığı animasyon, yılın eğlenceli filmlerinden.

9 Grammy ve 4 Emmy ödülü sahibi olan Justin Timberlake (The Social Network) filmdeki trollerden Branch’ı seslendirmektedir. Bunun yanında filmin müzikleri için de yapımcılık yapmaktadır.

- Reklamlar -

Seslendirici ekibinde Oscar adaylığı bulunan Anna Kendrick (Pitch PerfectUp in the Air), James Corden’ın (Into the Woods), Russell Brand (Get Him to the Greek), Gwen Stefani (The Aviator), Youtube’un ünlü Vloggerlarından GloZell Green, Kunal Nayyar, komedyen Ron Funches (Undateable), YouTube Vloggerlarından Meg DeAngelis ve İsveçli elektropopçu Icona Pop’tan (Caroline Hjelt and Aino Jawo) oluşuyor.

Yönetmenliğini Mike Mitchell’ın (Shrek Forever After), yardımcılığını ise Walt Dohrn’un yapacağı (Shrek Forever After) Troller filminin yapımcılığını ise Gina Shay (Shrek Forever After) üstlenmektedir.

Troller Filmi Comic-Con Fragmanı

Troller Filmi Afişi

Troller Filmi Comic-Con Fragman ve Afişi Geldi

Önceki İçerikJurassic World 2 Filmi Çekimleri 2017 Şubat’ta Başlıyor
Sonraki İçerikJoker’den Yeni Bir Video Var
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)