Troller Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

687

4 Kasım’da vizyona girecek olan Troller (Trolls) filmi yepyeni fragmanı yayınlandı. Bir DreamWorks Animation yapımı olan bu animasyon yılın eğlenceli filmleri arasında gösteriliyor.

9 Grammy ve 4 Emmy ödülü sahibi olan Justin Timberlake (The Social Network) filmdeki trollerden Branch’ı seslendirmektedir. Bunun yanında filmin müzikleri için de yapımcılık yapmaktadır.

- Reklamlar -

Seslendirici ekibinde Oscar adaylığı bulunan Anna Kendrick (Pitch PerfectUp in the Air), James Corden’ın (Into the Woods), Russell Brand (Get Him to the Greek), Gwen Stefani (The Aviator), Youtube’un ünlü Vloggerlarından GloZell Green, Kunal Nayyar, komedyen Ron Funches (Undateable), YouTube Vloggerlarından Meg DeAngelis ve İsveçli elektropopçu Icona Pop’tan (Caroline Hjelt and Aino Jawo) oluşuyor.

Yönetmenliğini Mike Mitchell’ın (Shrek Forever After), yardımcılığını ise Walt Dohrn’un yapacağı (Shrek Forever After) Troller filminin yapımcılığını ise Gina Shay (Shrek Forever After) üstlenmektedir.

Troller Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikThe Rock’tan Hızlı ve Öfkeli 8 Fotoğrafı Geldi
Sonraki İçerikSully Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)