Trumbo Filminin Uluslararası Fragmanı Yayınlandı

862

Dalton Trumbo’nun hayatının anlatıldığı bir biyografi olan Trumbo filminin uluslararası fragmanı Entertainment One UK tarafından servis edildi. Breaking Bad dizisindeki Walter White (Heisenberg) karakteriyle tanıdığımız Bryan Cranston‘ın başrolünde oynadığı film, kara listeye eklenen bir yazarın hayatı bakalım ne kadar ilgi görebilecek?

1940’lı yıllarda Hollywood’da müthiş bir kariyere sahip olan Dalton Trumbo isimli bir senaristin komünist olduğu için kara listeye alınarak işini ve her şeyini kaybetmesini konu alan filmin yönetmenliğini Jay Roach, senaryosunu ise, Bruce Cook (kitabın yazarı) ve John McNamara (sinemaya uyarlayan) yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise tanıdık bir çok isim var. Sadakatsiz filminden hatırlayacağınız Diana Lane, Malefiz ve Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’nden tanıdığımız Elle Fanning ve yıllara meydan okuyan Helen Mirren kadronun omurgasını oluşturuyor.

- Reklamlar -

Bir biyografi olarak ele alınan filmin Amerika’daki vizyon tarihi 22 Ocak 2016. Umarız ülkemizde de vizyona girer de gözümüz gönlümüz açılır.

Trumbo Filminin Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikAçlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2’den Son Fragman
Sonraki İçerikPower Rangers’ta Naomi Scott Pembe Ranger’ı Canlandıracak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)