Untitled Woody Allen Project’ten Fotoğraflar Sızdı

1779

Kült filmlerin ünlü yönetmenlerinden biri Woody Allen‘ın Untitled Woody Allen Project isimli (ki ismi henüz belli olmadığı için böyle) filmi ne yazık ki bir türlü bitemiyor. 2009 yılından beri yapımı, oyuncu seçimleri, spekülasyonları devam eden filmde en son Bruce Willis’in ayrılışı epey konuşulmuştu. Ayrılık sebebini ise; Stephen King’in ünlü romanlarından birinin Broadway’de oynayacak olmasına bağlayan Bruce Willis’in ayrılığı sonrasında yerine henüz biri bulunabilmiş değil.

Başrollerinde Kristen Stewart, Blake Lively ve Jesse Eisenberg’in kesin olarak yer aldığı filmden fotoğraflar Fame Flynet tarafından internete sızdırıldı.

- Reklamlar -

Untitled Woody Allen Project’ten Sızan Fotoğraf

Untitled Woody Allen Project'ten fotoğraflar sızdı

Kadrosunda yukarıdaki isimlerin dışında kesinleşen isimler ise; Jeannie Berlin (Inherent Vice), Parker Posey (Best in Show), Corey Stoll (Ant-Man) and Ken Stott (The Hobbit Trilogy). Yardımcı oyuncular ise, Anna Camp (Pitch Perfect 1 & 2), Stephen Kunken (Still Alice), Sari Lennick (A Serious Man) ve Paul Schneider (Water for Elephants)

Konusu hakkında en ufak bir bilgimizin olmadığı ve sır gibi saklanan Untitled Woody Allen Project epey bir süre konuşulacağa benziyor.

Önceki İçerikBryan Cranston ve James Franco Why Him ile Geliyor
Sonraki İçerikStar Wars: The Force Awakens’ten Teaser Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)