Star Wars: The Force Awakens’ten Teaser Geldi

1153

Lucasfilm ve Disney ortak yapımı olan, yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan Star Wars: The Force Awakens‘a ait teaser Star Wars resmi Instagram hesabından yayınlandı. Her ne kadar 15 saniye normal bir film için kısa gibi görünse de; Heyecanla bekleyenler için fazla bile geldi bu 15 saniye.

Kadrosunda Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Lupita Nyong’o, Crystal Clarke, Pip Anderson, Christina Chong ve Miltos Yerolemou’nun yer aldığı efsanevi serinin yedincisi Bilim-Kurgu filmlerinin son zamanlardaki vazgeçilmez yönetmenlerinden J.J. Abrams tarafından yönetilecektir.

- Reklamlar -

Star Wars: The Force Awakens sırasıyla; Star Wars Anthology: Rogue One (16 Aralık 2016), Star Wars: Episode VIII (27 Mayıs 2017) and the Han Solo Antoloji Filmi (25 Mayıs 2018). Henüz vizyon tarihi belli olmasa da Star Wars: Episode IX ya da yeni bir antoloji filmi bizleri bekliyor. Yayın tarihlerini de gördükten sonra “Bizi muhteşem bi’ 3 yıl bekliyor” diye içimden geçirmedim değil.

Sonuç olarak bu teaser sonrası normal hayatına devam edebilecek ve tüyleri diken diken olmayacak adam yoktur herhalde.

Vizyon tarihi: 18 Aralık 2015

İşte Star Wars: The Force Awakens Teaser sizlerle!

There has been an awakening… #StarWars #TheForceAwakens

Star Wars (@starwars) tarafından paylaşılan bir video ()

Önceki İçerikUntitled Woody Allen Project’ten Fotoğraflar Sızdı
Sonraki İçerikMichael Caine Youth Filmi Fragmanı ile Karşınızda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)