Viral Filminin Yeni Fragmanı Geldi

563

Dikkat çekici yapısı ve hikayesi ile Viral filminin yepyeni fragmanı yayınlandı. Paranormal Activity 3 ve 4’ün yönetmenlerinden yeni bir korku filmi daha geliyor.

Küçük bir kasabada normal bir hayat süren Emma (Sofia Black-D’Elia) ve Stacey (Analeigh Tipton) gizemli bir parazite karşı hayatta kalmaya çalışan iki kızdır. Hastalığın hızla kasabaya yayılması, iki grubun birlikte enfeksiyona karşı kendilerini savunmaları gerektiğini hatırlatır. Fakat bu savunmayı almakta biraz geç kalan kız kardeşler birbirlerini virüsten korumak ve hayatta kalmak arasında bir seçim yapmaları gerekir.

- Reklamlar -

Kadrosunda ayrıca Michael Kelly, Machine Gun Kelly, Brianne Howey, Judyann Elder, Travis Tope ve John Cothran gibi isimler yer almaktadır. Film korku ve gerilim filmlerine alışık bu kadrosuyla bakalım iyi bir iş ortaya koyabilecek mi?

Senaristliğini Barbara Marshall ve Christopher Landon’ın yaptığı film sınırlı sayıda ülkede ve salonda gösterime girecek.

Amerika’daki vizyon tarihi 29 Temmuz olarak belirlenen filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği belli değildir.

Viral Filmi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikSully Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikWhy Him Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)