War Dogs Filminden Bir Fragman Daha Geldi

576

Başrollerinde Jonah Hill ve Miles Teller‘ın yer aldığı War Dogs‘tan fragman yapımcı şirketi Warner Bros. Pictures cephesinden geldi.

Hangover serisinin yaratıcısı olan Todd Phillips yine turnayı gözünden vuracak gibi görünüyor.

- Reklamlar -

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan War Dogs filmi Miami’de yaşayan 20’li yaşlarında iki arkadaşın Irak Savaşı sırasında Amerikan Silahlı Kuvvetleri’ni silahlandırmaları karşılığında 300 milyon dolar gibi büyük bir anlaşma imzalarlar. Bu imza sonrası Efraim Diveroli ve David Packouz’un (Hill ve Teller) hayatı eskisi gibi olmaz. Küçücük yaşamları bu büyük para sonrası değişir ve kendilerini daha önce hiç görmedikleri ortamlarda bulurlar. Bu 300 milyon doları sadece bu iş için vermediği ve Amerikan Hükümeti’nin Afgan Kuvvetleri ile olan karanlık işlerinin de devreye girmesiyle ortalık iyiden iyiye karışır.

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Iz rolüyle göreceğimiz Ana de Armas (Knock Knock) ve Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Bradley Cooper‘dır (American Sniper, American Hustle).

War Dogs filmi Warner Bros. Pictures’ın uluslararası dağıtımıyla Amerika’da 19 Ağustos’ta vizyona girecek. Ülkemizde ise henüz ne zaman vizyonda olacağını kestiremiyoruz.

War Dogs Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikBayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Kamera Arkası Geldi
Sonraki İçerikÇin Seddi Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)