Warcraft Filminin Uluslararası Fragmanı Geldi

782

Warcraft fragmanı (hem de International olanındanLegendary Pictures ve Universal Pictures cephesinden geldi. Warcraft: The Beginning olarak lanse edilen film için sabırsız bir şekilde bekleyişimiz devam ediyor!

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft’ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

- Reklamlar -

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Warcraft fragmanı ile buluşmadan önce filmin vizyona gireceği tarihi de şuraya bırakmış olalım. 3 Haziran 2016 tarihinde bir işiniz yoksa gözlerimiz ve gönüllerimiz şenlenecek.

Dipnot: Sizleri bilmiyorum ama benim tarafım Horde’lardan yana. Ne yapalım biz babadan böyle gördük…

Warcraft Filminin Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikLights Out Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikBatman vs Terminator Alır Mıydınız?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)