Warcraft Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

814

Warcraft filminin yepyeni fragmanı Legendary Pictures ve Universal Pictures cephesinden geldi. Resmi Facebook sayfalarından yaptıkları paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz. Uluslararası lansmanında filmin isminin Warcraft: The Beginning olarak tanıtılmış olmasına “Oh be! O zaman devamı da gelir bunun!” diye yorumlamamıza sebep olduğu için de ayrı bir sevinçle doluyuz.

3 Haziran’da vizyona girecek film için geri sayım devam ediyor.

- Reklamlar -

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft’ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Warcraft Filminin Yeni Fragmanı

On June 10, fight together or die together. WATCH the new trailer for #WarcraftMovie.

Gepostet von Warcraft am Dienstag, 19. April 2016

Önceki İçerikEquals Filminin Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikGame of Thrones’tan Son Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)