Warren Beatty’nin Yeni Filmi Rules Don’t Apply’dan Fragman

546

Warren Beatty‘nin 1998’deki Bulworth‘tan sonraki ilk filmi Rules Don’t Apply’dan fragman geldi. Başrolünde de Lily Collins ve Alden Ehrenreich‘in yer aldığı filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Rules Don’t Apply konusu ise; Hollywood’a ünlü bir oyuncu olmak için gelen genç bir kadının garip davranışları olan bir milyarderden yardım istemesi ile başlamaktadır. Çılgın milyarderin şöförü ile birlikte olup bu işin üstesinden gelmek isterler ancak paraya sahip olan adam ciddi anlamda bir delidir.

- Reklamlar -

Milyarderimiz Howard Hughes‘ün (Beatty) ilk kuralı ise herhangi bir çalışanının aktrisi ile iletişimde olmamasıdır. Ancak bu kural şöförü Frank Forbes (Ehrenreich) ve genç kadın Marla Mabrey (Collins) arasındaki ilişkiyle kırılır. Hughes’ün hiç hoşuna gitmeyen bu durum yüzünden ikilinin analarından emdikleri sütü burunlarından getirmeye kararlıdır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Haley Bennett, Alec Baldwin, Matthew Broderick, Candice Bergen, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris, Oliver Platt ve Annette Bening gibi isimler de yer almaktadır.

Rules Don’t Apply filmi 14 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Rules Don’t Apply Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSplit’ten James McAvoy’lu Yeni Fragman
Sonraki İçerikFantastic Beasts IMAX Afişi de Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)