Will Smith Bu Sefer Bir Rap Klibi ile Karşımızda

1040

Hatırlayacağınız üzere ilk olarak Man in Black serisindeki rap performansı ile karşımıza çıkmıştı Will Smith. Bu sefer Kolombiyalı bir grup olan Bomba Estéreo’nun Fiesta isimli parçasının remixi için kamera karşısına geçmiş.

Ünlü film yıldızı Will Smith’i son gezisinde yakalayıp bir araya gelen Bomba Estéreo; Klibin çekimleri için karşılıklı anlaşmış ve güzel bir klip ortaya çıkmış.

- Reklamlar -

Daha önce de DJ Jazzy Jeff’in The Fresh Prince isimli parçası için kameralar karşısına çıkan Will, DJ Jazzy Jeff ile Parents Just Don’t Understand şarkısını da söylemiş ve 1996 yılında Kids’ Choice Ödüllerinde Favori Şarkı ödülüne aday olarak gösterilmiş.

Sırasıyla önce Suicide Squad (2016) filminde Floyd Lawton / Deadshot’ı; Bad Boys 3 (2017) ve Bad Boys 4 (2019) filmlerinde ise Dedektif Mike Lowrey’i canlandıracak olan Will, bakalım usta oyunculuğuna bir ödül daha ekleyebilecek mi?

Will Smith ve Fiesta Klibi

Önceki İçerikWar for the Planet of the Apes İçin Start Verildi
Sonraki İçerikEn İyi Sevişme Sahnesine Sahip 10 Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)