Guy Ritchie’nin Yönettiği Aladdin Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi

582

Sherlock Holmes, Snatch ve Revolver gibi filmlerin unutulmaz yönetmeni Guy Ritchie‘nin Disney yapımı yeni harikası Aladdin‘den yeni teaser ve poster geldi.

Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Nasim Pedrad, Numan Acar, Marwan Kenzari, Billy Magnussen gibi önemli isimlerin oyuncu kadrosu epey zengin. Aladdin filminin konusu ise şöyle; Sokakların yaramaz çocuğu Aladdin’in eline geçen ve süper güçlere sahip cini ele geçirmeye çalışan Sultanın arasında geçen hikaye konu olarak ele alınmış.

- Reklamlar -

Kahramanımız Aladdin’in üç dileğini yerine getirecek sevimli cin rolünde Will Smith’i; Sultanın kızı ve Aladdin’in büyük aşkı Jasmine rolünde Naomi Scott’ı; Agrabah kentini  Navid Negahban’ın canlandırdığı Sultanın yönetiminden almaya çalışan kötü kalpli Jafar’ı ise Marwan Kenzari canlandırıyor. Jafar rolü için Sir Patrick Stewart ve Tom Hardy‘nin isimleri geçse de Marwan Kenzari’de karar kılan Guy Ritchie’nin “Bir bildiği vardır.” diyerek pek yorum yapmıyoruz.

Ülkemizde 24 Mayıs’da vizyona girecek Aladdin filmi için siz ne düşünüyorsunuz?

Aladdin Filminin TV Spotları

Aladdin Yeni Afişi

Guy Ritchie’nin Yönettiği Aladdin Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi

Önceki İçerikGame of Thrones 8. Sezon 5. Bölümden Fragman Geldi
Sonraki İçerikElisabeth Moss da Wes Anderson’ın The French Dispatch Kadrosuna Girdi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)