Yeni Blair Cadısı Fragmanı Geldi

525

Bir korku filmi efsanesi olan Blair Cadısı‘nın yeni versiyonu bu yılın son çeyreğide vizyona girecek! Karşınızda ilk fragmanı bakalım beğenece misiniz?

Lionsgate‘in San Diego’daki Comic-Con’da duyurusunu yaptığı film daha önce The Woods ismi ile vizyona girecekti. Ancak bir takım değişikliklerden sonra Blair Witch ismine karar kılmışlar. 90’lı yılların efsanevi korku filmi bakalım yeni versiyonu ile beklenen ilgiyi görebilecek mi?

- Reklamlar -

Bir grup üniversite öğrencisinin Maryland’deki Black Hills Ormanı’ndaki gizemi açığa çıkarmak için yollara düşmesi ile başlıyor. James kız kardeşinin büyük bir gürültü ile ortadan kaybolmasının ardından Blair Cadısı konusu gündeme gelir. Acaba cadı mı almıştır kızı?

Blair Witch filmi Adam Wingard tarafından yönetilirken senaryosu You’re Next ve The Guest filmlerinde birlikte çalıştığı Simon Barrett’a emanet edilmiş.

Kadrosunda James Allen McCune (Shameless), Callie Hernandez (From Dusk Till Dawn: The Series), Brandon Scott, Valorie Curry (The Following), Corbin Reid ve Wes Robinson bulunmaktadır.

Blair Cadısı Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJoker’den Yeni Bir Video Var
Sonraki İçerikGame of Thrones 7. Sezon Hazırlıklarının Kamera Arkası Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)