Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü’nden Nicky Jam’li Fragman

708

Vin Diesel ile özdeşleşen Yeni Nesil Ajan serisinin üçüncü filmi Xander Cage’in Dönüşü‘nden Nicky Jam’li bir fragman ve 6 tane TV Spotu geldi.

Fragmanda Nicky Jam‘in de içinde yer aldığı The Americanos ekibinin In My Foreign şarkısını da duyabilirsiniz.

- Reklamlar -

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü filminin kadrosunda Vin Diesel ile birlikte yardımcı oyuncu olarak eski kulağı kesiklerden Samuel L. Jackson, NSA Ajanı Augustus Gibbons olarak, bir dövüş ustası ve aktör olan Jet Li ile birlikte bir başka dövüş sanatçısı olan Tony Jaa yer alırken. UFC Tüy Siklet Şampiyonu Conor McGregor, Deepika Padukone, Nina Dobrev, Ruby Rose ve Oscar adaylığı bulunan Toni Collette rol alacaktır.

F. Scott Frazier tarafından senaryosu oluşturulan filmin yönetmeni ise D.J. Caruso (Disturbia, Eagle Eye). Vin Diesel ve Joe Roth’un yapımcılığını yaptığı Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü filminin yardımcı yapımcılığı ise Jeff Kirschenbaum ve Samantha Vincent (Diesel’in kız kardeşi) tarafından yürütülecektir.

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü filmi ülkemizde 27 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek.

xXx 3 Filminin Nicky Jam’li Fragmanı

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü TV Spotları

Önceki İçerikHayatı Anlamlandıran En İyi Film Replikleri
Sonraki İçerikTrainspotting 2’den Ewan McGregor’lı Kamera Arkası Görüntüleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)