Yeni Varyemez Amca’dan İlk Fragman

719

Bu yaz Disney xD kanalında yayınlanmaya başlayacak yeni Varyemez Amca‘dan ilk fragman geldi. İzlerken gözleriniz çakmak çakmak olacak! GARANTİLİ!

Yeni Varyemez Amca Karakterleri

  • Danny Pudi, Ben Schwartz ve Bobby Moynihan – Cin, Can ve Cem.
  • David Tennant – Varyemez Amca
  • Beck Bennett – Launchpad McQuack
  • Toks Olagundoye – Bayan Beakley
  • Kate Micucci – Webby Vanderquack

Yeni Varyemez serisinin maceralarında izleyicileri yine meraklı ve beceriksiz yeğenleri Cin, Can ve Cem ile iyimser ama huysuz Varyemez Amca‘nın çevresinde geçen bir hikayeye konu olacak.

- Reklamlar -

Varyemez Amca Glasgow doğumlu insan biçimindeki bu ördek Carl Barks tarafından bulunmuştur. Ve ilk kez Four Color Comics isimli çizgi roman serisinin 178.’si olan Christmas on Bear Mountain dergisinde ortaya çıkmıştır. Bu dergi 1947 senesinin Aralık ayında Dell Comics tarafından yayınlanmıştır.

Varyemez Amca orijinal ismi olan “Scrooge McDuck” ismini, Charles Dickens’ın 1843 senesindeki Bir Noel Şarkısı romanının ana karakteri pinti Ebenezer Scrooge’den almıştır.

2007 senesinde, 28.8 milyar dolar değerindeki hazinesi ile Forbes’in kurgusal zenginleri listesinde birinci sırada yer almıştır.

Tamamıyla yenilenen bu hikayeyi izlemek için heyecanlanan 80’lerin çocukları aramızda mı?

Yeni Varyemez Amca Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMary Poppins Returns’ten Emily Blunt’lı İlk Fotoğraf
Sonraki İçerik3 Mart 2017 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)