Zack Snyder Justice League’teki Tactical Batsuit’i Paylaştı

443

Zack Snyder, merakla beklenen Justice League‘ten bir görsel daha paylaştı. Ben Affleck’in canlandıracağı Batman‘in kostümü Tactical Batsuit‘i karşınızda!

Ünlü yönetmen Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Son düzlük. Çekimlerin son gününden Batman’in yeni Tactical Batsuit’i” ifadesini kullanmış.

- Reklamlar -

DC Comics’in Marvel‘ın Avengers filmine rakip olarak çıkaracağı Justice League oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot sırasıyla Batman, Superman ve Wonder Woman rolüyle karşımıza çıkacak iken Jason Mamoa‘yı Aquaman, Ray Fisher’ı Cyborg ve Ezra Miller’ı The Flash rolüyle izleyeceğiz.

Amber Heard’in bu filmde Queen Mera rolüyle yer almadan 2018 yılında vizyona girecek olan Aquaman‘de tek başına göreceğiz. Willem Dafoe’nun gizemli bir rolde yer alacağı Justice League filminde Komiser Gordon rolü için şimdiden çalışmalara başlayan ve epeyce yol kat eden J.K. Simmons’ı da sizlerle paylaşmıştık.

Zack Snyder’ın (Batman v Superman: Dawn of Justice) yönetmenliğini yapacağı bu büyük film 2017 yılının son çeyreğinde vizyondaki yerini alacak.

Zack Snyder’ın Tactical Batsuit Paylaşımı