Knight of Cups Fillminden 3 Yeni Video Geldi

753

Knight of Cups ilkbahar mevsiminde vizyona girecek olan “Batman v Superman: Dawn Of Justice” ve “Captain America: Civil War” gibi filmlerin arkasında kalabilecek ancak hikayesiyle kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasındaki yerini şimdiden almış yapımlardan bir tanesi! The Thin Red Line, The Tree of Life ve Badlands gibi birbirinden muhteşem filmlerin de yönetmenliğini yapan Terrence Malick’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Knight of Cups filmini allem edip kallem edip izlemek gerekiyor.

Başrollerinde Christian BaleCate Blanchett, Natalie Portman ile; Brian Dennehy, Antonio Banderas, Wes Bentley, Isabel Lucas, Teresa Palmer, Armin Mueller-Stahl, Freida Pinto, Cherry Jones, Joe Manganiello, Haley Bennett, Imogen Poots, Ryan O’Neal, Joel Kinnaman, Jason Clarke, Shea Whigham, Jocelin Donahue, Sergey Bodrov, Nick Offerman ve Ben Kingsley‘in yer aldığı filmin konusu ise Rick (Christian Bale) üzerinde çalıştığı yavan senaryo ile kendine yeni kapılar açacak olan Los Angeles’tan bir teklif alır. Hollywood sisteminde ezilmeye başlayan Rick, içindeki başarıya olan açlığını gidermek için elinden geleni yapmaktadır. Kardeşi Billy’nin ölümünden sonra düştüğü boşluğu hiçbir şekilde dolduramayan Rick bu duygusal boşluğu bir kadınla doldurmaya karar verir. Kadınların ruhundan anlayan, ne düşündüklerini ve hissetiklerini bilen Rick yavaş yavaş bir aşka doğru da yelken açmaktadır. Kendini ve gerçek aşkı arayan Rick’in bu arayışında fazlaca hikayeye ve hayata rastlıyor olacağız.

- Reklamlar -

Terrence Malick‘in yazıp yönettiği ve 4 Mart’ta vizyona girecek olan Knight of Cups filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Knight of Cups Filminden 3 Video

Bir tane de bonus!

Önceki İçerikPatriots Day Filminin Kadrosuna J.K. Simmons Katıldı
Sonraki İçerikZootopia Filmi Oscar Parodisi Afişleri ile Karşınızda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)