2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film

5410

Eylül ayına girdik artık, yılın yarısından çoğu bitti. Ama beklenen filmler bitti mi? Hayır! ^^ Tamam, havalar sıcak diye bahaneler ürettiniz, dışarısı daha sıcakken klimalı sinema salonlarını tercih etmediniz ama Eylül ayı itibari ile Sonbahara giriyoruz, havalar yavaş yavaş esmeye başlayacak. (Umuyorum…) Eh hal böyleyken artık ‘sıcak sinema salonu’ bahanelerinizi rafa kaldırırsınız herhalde. 2015 vizyon tarihli güzel yerli yapımları sizin için derledik.

Tüm filmlere gidebileceğini düşünerek; (ama ben o kadar müsait olamam ki deme) kaç tanesine gitmeyi planlıyorsun bizimle paylaşabilir misin?

NOT: Sıralama karışık olarak verilmiştir.

İşte 2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film

16Piyasadan Büyük Alacağımız Var

2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film
- Reklamlar -

Oyuncu üç arkadaş, oyunlarına seyirci gelmemesi nedeniyle bir çıkış yolu aramaya başlar. Ediz, Tarık ve Kadir; bahtsız yönetmen Ertem ve yardımcısı Ayşen ile bir araya gelerek, Genç Kafa ekibini kurarlar ve bir dizi projesi hazırlayarak kanallarla görüşmeye başlarlar. Görüştükleri kanallardan birine projelerini beğendiren ekip, umutla dizi için haber beklerken, kanalın diziyi araklayıp, başka bir ekiple çektiğini görür. Bu çılgın ekip bakalım haklarını nasıl arayacaklar?

  • Vizyon Tarihi: 4 Eylül 2015
  • Yönetmen: Ekin Akçay
  • Oyuncular: İzzet Başlak, Ali Yiğit San, Rabia Tutal, Ali Rıza Kara, Okan Metin, Baran Erdoğan ve Okan Sağlam
  • Facebook Sayfası: Piyasadan Büyük Alacağımız Var
Önceki İçerikMichael Fassbender Macbeth Fragmanı ile Sizlerle
Sonraki İçerik28-30 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri
ayipamabu
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.