A Cure for Wellness’tan Yeni Fragman

479

A Cure for Wellness, Gore Verbinski‘in tam anlamıyla çılgın attığı yeni filmi. Yayınlanan yeni fragman da en az film kadar çılgın!

Gore Verbinski’nin (The Ring) yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Justin Haythe’a (Revolutionary RoadThe Lone Ranger) ait.

- Reklamlar -

A Cure for Wellness konusu; Başrol oyuncumuz Dane DeHaan genç bir yöneticidir. İsviçre Alpler’indeki bir Sağlık Merkezi’ne tedavi olmak için gelen Dane, gizemli bir şirketin orayı kontrol ettiğini öğrenir. Spa’nın gözle görünür bir yararını görememesiyle başlayan şüphesi artarak devam eder. Sağlık Merkezi’ndeki hastaların tedaviden ziyade bir teste tabi olduklarını fark ettiğinde ise işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

A Cure for Wellness filminde ayrıca Jason Isaacs (Harry Potter Serisi) ve Mia Goth (The SurvivalistNymphomaniac) da yer almaktadır.

Almanya’daki Hohenzollern Kalesi‘nde 13 Haziran ve 24 Temmuz tarihleri arasında çekimleri yapılan film için kale ziyarete kapatılmış. Gore Verbinski‘nin Hohenzollern Kalesi’ni tercih etme nedeninin ise bu kalenin geçmişinde yaşanan gizemli olaylar olduğu söyleniyor.

Bu kale 17. yüzyılın o kasvetli zamanlarında kaybolan çocuklar, hayaletler ve gizemi çözülememiş ölümleri ile hep başrolde yer almış.

A Cure for Wellness 17 Şubat 2017 tarihinde ülkemizde gösterime girecek.

A Cure for Wellness Filminin Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Güzel ve Çirkin’in Rekorunu Kırdı
Sonraki İçerikChristopher Nolan’ın Dunkirk’ünden İlk Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)