Christopher Nolan’ın Dunkirk’ünden İlk Fragman Geldi

552

Usta yönetmen Christopher Nolan‘ın yeni filmi Dunkirk‘ten ilk fragman geldi. 2. Dünya Savaşı’nın mucizevi hikayelerinden biri olan filmi merakla, özlemle ve gözlerimiz yolda bekliyoruz!

Inception ve The Dark Knight serisi ile gönlümüzü fetheden Nolan’ın bu filmin de üstesinden geleceği hepimizin malumudur.

- Reklamlar -

Tarihe “Dunkirk Mucizesi” olarak geçen ancak Dinamo Operasyonu ismiyle ünlenen bu operasyonda 1940 yılında Fransa sahillerinden müttefik askerlerin kurtarılması sırasında yaşanan mucizevi olaylar anlatılmaktadır.

Dünya sinemasının farklı adamı Nolan‘ın yönettiği filmin senaryo uyarlaması da yine kendine aittir. Kadroya yeni katılan isimler arasında Fionn Whitehead, Jack Lowden, Aneurin Barnard ve Harry Styles yer almaktadır. Oscar ödüllü Mark Rylance, Kenneth Branagh, Cillian Murphy, James D’Arcy ve Tom Hardy (The Revenant) ise daha önce açıklanan oyuncu kadrosundaki tecrübeli isimler.

Dunkirk filmi 22 Temmuz 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Dunkirk Filminin İlk Fragmanı

Önceki İçerikA Cure for Wellness’tan Yeni Fragman
Sonraki İçerikOscar 2017 En İyi Film Müziği Kategorisinde Yarışacak Filmler Duyuruldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)