A Dog’s Purpose Filminden Çok Güzel Bir Fragman

571

A Dog’s Purpose, her köpeğin hayatta bir amacının olduğunu kimi korumayı görev olarak benimserken kiminin yalnızca sevgi için var olduğunu gösteriyor.

Josh Gad‘in seslendirdiği köpeğimiz sürekli reenkarne olarak kendi görev ve amacını yerine getirmeye çalışıyor. Kimi zaman korumak kimi zaman için de sevgi ve yalamak oluyor amacı… W. Bruce Cameron’ın ödüllü romanı A Dog’s Purpose‘un sinema uyarlamasını Lasse Hallström (The Cider House Rules, Dear John, The 100-Foot Journey) yönetiyor.

- Reklamlar -

Hachiko‘dan sonra güzel bir köpek filmi izleyecek olmak çok sevindirici öyle değil mi? Josh Gad’ın seslendirdiği köpeklerin birbirinden farklı hikayeleri kimi zaman yüzümüzü güldürecekse de büyük bir çoğunlukta içimizi burkacağa benziyor.

Bir aile filmi olan ve köpeğin perspektifinden bakmamıza olanak sağlayacak filmin kadrosunda Dennis Quaid, Peggy Lipton, Britt Robertson, K.J. Apa, Juilet Rylance, Luke Kirby, John Ortiz ve Pooch Hall yer alıyor.

A Dog’s Purpose filminin yapımcılığını Gavin Polone (Zombieland, Gilmore Girls) üstleniyor.

Dünya Köpek Günü‘nde yayınlanan ilk fragman ile ilgili ne düşünüyorsun? A Dog’s Purpose 27 Ocak 2017’de vizyona girecek.

A Dog’s Purpose Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJapon Yapımı Death Note 2016’dan Etkileyici Fragman
Sonraki İçerikNarcos 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)