Alice Through the Looking Glass Yeni Fragmanı Geldi

794

Alice Through the Looking Glass filmi yeni fragmanı Walt Disney Pictures‘ın dün gece gerçekleştirdiği The Wonderful World of Disney: Disneyland 60 etkinliğinde gösterildi.

Yepyeni bir macera ile garip bir dünyaya geri dönen Alice, bu sefer Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda yolculuk yapacak. Alice in Wonderland: Through the Looking Glass yeni bir karaktere de ev sahipliği yapıyor olacak. Kendisi yarı insan yarı saat. Rhys Ifans Çılgın Şapkacı’nın babası Zanik Hightopp rolünde bize yardım edecek. Biz dediğim, Alice ve yoldaşları olan bizler..

- Reklamlar -

Kadrosunda Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter’ın yer aldığı filme sesiyle katkıda bulunacaklar ise Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen ve Timothy Spall. Lewis Caroll’un efsanevi öyküsünden beyaz perdeye uyarlanan filmin 27 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Alice Through the Looking Glass Filminin Özel Fragmanı

Önceki İçerikDeadpool Gişe Rekorları Kırmaya Devam Ediyor
Sonraki İçerik22 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)