Allegiant Fragmanı Geldi. Hem de Final Fragmanı

1006

Allegiant fragmanı geldi dostlar hem de final fragmanı! Allegiant bildiğiniz üzere The Divergent (Uyumsuz) serisinin Ascendant öncesinde 11 Mart‘ta vizyona girecek olan 4. filmi. Merakla bekleyenlerin sabrının artık kalmadığı; Zaman geçmesi için farklı hobilere yöneldiği Allegiant filmi için artık çok kısa bir zaman kaldı!

Dünya genelinde büyük yankı uyandıran bu üçlemenin kadrosunda serinin diğer filmlerinde de yer alan Altın Küre adaylığı bulunan Shailene Woodley, Theo James, Oscar ödüllü Octavia Spencer ve Oscar adaylığı bulunan Naomi Watts bulunurken; Altın Küre adaylığı bulunan oyuncu Jeff Daniels’ın aksine serinin diğer bölümlerinde de görebileceğiniz; Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort, Maggie Q, Keiynan Lonsdale ve Jonny Weston ile Mekhi Phifer ve Daniel Dae Kim de kadroya dahil olmuş. Bu isimlere kadroya henüz yeni katılmış olan Nadia Hilker ve Bill Skarsgård’ı da sayabiliriz.

- Reklamlar -

Dünyayı saran Insurgent ekibinden sonra Allegiant’ta yer alan Tris (Shailene Woodley), Four (Theo James) ile birlikte şehri çevreleyen duvarın ötesine geçerler ve orada Genetik Refah Bürosu olarak bilinen gizemli bir kurumla karşılaşırlar.

Veronica Roth’un best seller romanlarından biri olan Allegiant‘ı Robert Schwentke yönetirken; Uyarlaması Noah Oppenheim ve Adam Cooper & Bill Collage ve Stephen Chbosky’e aittir. 2011 yılından beri New York Times best seller kitaplar arasında en uzun soluklu en iyi satış yapan seri olması özelliğini taşıyan; Hikayesinin başarı hikayesi saymakla bitmiyor. İlk film vizyona girdiği sırada 17 milyon kopya satan seri, filmden sonra dünya çapında 34 milyon adet kopya ile başarısını perçinlemiş. Allegiant kitabının ilk çıktığı zaman HarperCollins Baskı Evi’nin 455.000 baskı ile yeni ve kırılması güç bir rekora imza atmasını sağlamış.

Allegiant fragmanı son kısmında Tris ve Four’un yaklaşıyor olması da fragmanın önemli özelliklerinden bir tanesi!

Bakalım ülkemizde nasıl bir gişe hasılatı elde edecek.

Allegiant Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikHaneke ile Huppert işbirliğinde “Mutlu Son”
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)