Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

1412

Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm fragmanı geçen sene olduğu gibi bu sene de erkenden sızdırıldı. Promos and Previews’ın paylaştığı video ilk bölüm ile ilgili bir görüntü barındırmıyor ancak yaşattığı gizem ile “GELİYOR!” diyebiliriz. Video telif hakları sebebiyle kaç kere yüklendiyse artık tamamıyla yayınlan kaldırıldı. Ancak izleyip ekran görüntüsü alabilmek güzel oldu.

Orijinal video gelmeden 1 saat kadar önce sızdırılan video ile arasında bir fark yok ancak her zaman olduğu gibi orijinal videoyu paylaşma taraftarıyız.

- Reklamlar -

Çok Yüzlü Tanrı’nın tapınağını andıran bu görüntülerde Ned Stark, Joffrey Baratheon ve pek tabii ki Jon Snow’u görüyoruz. Bu karakterlerin ortak özellikleri olarak “Ölü” olmaları göz önünde bulundurulursa Daenerys Targaryen (Khaleesi) ve Tyrion Lannister’ı görmüş olmak “Acaba onlar da mı ölecek?” sorularını da beraberinde getirmiş oldu.

Bu videonun birinin rüyası olması olasılığının çook büyük olduğu varsayımında bulunarak “Henüz değil dostum. Biraz daha bekle!” demekten kendimizi alamadık.

HBO‘nun az önce yayınladığı Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm promo videosu ile bakalım daha kaç tane soru işaretinin arasında kendimizi bulacağız?

UPDATE: Orijinal video ile değiştirilmiştir.

Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm Orijinal Video

Önceki İçerik2016 BAFTA Kazananları Belli Oldu
Sonraki İçerikAllegiant Fragmanı Geldi. Hem de Final Fragmanı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)