Angry Birds 2 Filminden Yeni Fragman Geldi

518

Angry Birds 2 filminden yeni bir fragman geldi. İlk filmi ile 350 milyon dolar gişe hasılatı elde eden film 16 Ağustos’ta vizyona girecek.

Mobil cihazlarda en çok sevilen oyunlar arasında yerini yıllardır koruyan Angry Birds, ilk filmiyle de beklentileri karşılamıştı. Bu sevgi öyle büyük seviyelere geldi ki, ikinci film artık kaçınılmaz oldu. Beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filminin ikincisi yine uçamayan kuşlar ve yeşil domuzların yaşadığı maceralar konu ediliyor.

- Reklamlar -

Angry Birds 2 Filminin Konusu

Zeta karakteri, buzla kaplanmış, izole bir adada yaşamaktadır. Herşeyin buzlarla kaplı olduğu adada yaşamaktan sıkılan Zeta, çözüm olarak kendisine yaşayacak başka bir yer arar. Fırlattığı buz topları, ilk filmden tanıdığımız kahramanların adasına yakın bir yere düşer ve ilk temas böylelikle kurulur. Bakalım kahramanlarımız bu yeni tehdidi nasıl durduracaklar?

Angry Birds 2 Filminin Seslendirme Kadrosu

Filmin orijinal seslendirme kadrosunda ilk filmden de hatırlayacağımız Jason Sudeikis, Josh Gad, Bill Hader, Danny McBride ve Peter Dinklage yer alırken; ikinci filmde şu isimleri duyuyor olacağız: Nicki Minaj, Leslie Jones, Rachel Bloom, Awkwafina, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Lil Rel Howery, Dove Cameron ve Zach Woods.

Angry Birds 2 filmi 16 Ağustos’ta vizyona girecek.

Angry Birds 2 Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSasha Luss ve Luke Evans’lı Anna Filmi Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikStranger Things 3. Sezon Soundtrack’leri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)