Arınma Gecesi 5’in Oyuncuları Belli Oldu Gibi

1303

Arınma Gecesi serisini ne kadar çok sevdiğimizi daha fazla söylememize gerek yoktur. Malumunuz serinin beşinci ve son filmi için şu sıralar çekim öncesi çalışmaları devam ediyor. Distopik dünyası ve içerdiği toplumsal mesajlarıyla dünya çapında oldukça ses getiren yapımlardan biri olarak gösterilen The Purge (Arınma Gecesi) serisinin 5. filminin oyuncu kadrosu da minik minik şekillenmeye başladı.

Serinin yaratıcısı, yazarı ve ilk üç filminin yönetmeni olan James DeMonaco, yeni bir The Purge filmi senaryosu kaleme almış. Beşinci filmin yapımcılığını ise Jason Blum, DeMonaco ve Sebastien K. Lemercier üstlenecekmiş. Filmin yönetmeni ise henüz belirlenmediği için daha sonra açıklanacakmış. DeMonaco, daha önce Entertainment Weekly dergisine verdiği röportajda bildiğiniz üzere bu filmle beraber serinin sona ereceğinin sinyallerini vermişti.

- Reklamlar -

Suçun 12 saat boyunca serbest olduğu bir Amerika’da yaşanan aksiyon ve gerilim dolu bir geceyi anlatan seride geçen yıl The First Purge ile ilk arınma gecesinin ortaya çıkış sebebini ve olayların nasıl bu noktaya kadar geldiğini izlemiştik.

Arınma Gecesi 5 Oyuncu Kadrosu

The First Purge ile beklenen gişe hasılatının oldukça gerisinde kalan ekip beşinci film ile güzel bir final yapmanın da peşinde… Geçtiğimiz günlerde filmle ilgili yapılan duyuruda Armageddon ve Punisher gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Will Patton ile Narcos’ta Rafael rolüyle izlediğimiz Tenoch Huerta ve güzel oyuncu Cassidy Freeman filmin oyuncu kadrosuna katılan son isimler arasında yerini aldı.

Universal Studios yapımcılığında vizyona girecek film 10 Temmuz 2020’de beyaz perdede olacak. Şimdiden aksiyon ve gerilim için heyecanlanan kimler?

Arınma Gecesi 5 Filminin Konsept Fragmanı

Önceki İçerikPeter Dinklage ve Richard Gere’lı Three Christs’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikEn İyi Duygusal Filmler Listesi Sizlerle
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)