Ashby Fragmanı Yayınlandı

1035

Lisedeki ortama sonradan katılan ve sınıf/okul tarafından garip gözlerle bakılan Ed Wallis (Nat Wolff) isimli bir çocuk olduğunuzu düşünün. Herkes size “nereden çıktı bu?” diye bakıyor. Siz de bu durumdan rahatsız ve ortama bir şekilde uyum sağlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sonra öğretmeniniz etrafınızdaki insanları tanımanın önemini anlattığı bir derste ödev olarak “komşularınızı tanımakla başlayın” diyor ama komşunuz eski bir CIA Ajanı çıkıyor.

Biraz korkutucu değil mi? Ama beklendiği gibi korkutucu olmuyor ve Ashby, Ed’e hayatta kalmanın yollarını ve ezilmeden nasıl yaşayabileceğinin derslerini vermeye başlıyor. Ashby filminin konusunu bu şekilde özetleyebiliriz herhalde.

- Reklamlar -

Filmi yazıp yöneten Tony McNamara‘nın yaptığı ve başrollerinde 2009 yılı Oscar Ödülleri’nde The Wrestler ile En iyi Başrol Oyuncusu ödülüne aday olarak gösterilen Mickey Rourke, The Fault in Our Stars filminde kör çocuğu (Isaac) oynayan Nat Wolff ve Bu Nasıl Aile! filminden tanıdığımız Emma Roberts yer alıyor.

Ashby Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDeadpool’dan Yeni Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikSXSW Midnighters Ödüllü Turbo Kid Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)