SXSW Midnighters Ödüllü Turbo Kid Fragmanı Yayınlandı

1058

Post-apokaliptik çorak bir dünyada yaşanan Turbo Kid filmi, hastası olduğu çizgi romandaki ana karakter olan Turbo Rider’ı ve arkadaşlarını kurtarmalarını konu almaktadır. SXSW’de dahil olmak üzere gösterim yapıldığı birçok festivalden ödülle dönmeyi başarmış olan filmi yöneten ve yazan ekip; François Simard, Anouk Whissell ve Yoann-Karl Whissell’dır.

Konunun işleyişi ve görselliği ile yeni nesil Mad Max olarak nitelendirilebilecek olan filmin başrollerinde Munro Chambers, Laurence Leboeuf ve Michael Ironside bulunmaktadır. 

- Reklamlar -

The Kid, Turbo’nun kız arkadaşı olan Apple’ı düşmanlardan kurtarabilecek mi? Kurtarırken Zeus ile neler yaşayacak? Aynı durumda sen olsan neler yapardın? gibi bir sürü sorunun cevap beklediği film bu hafta Amerika’da vizyona girecek olması onlar adına ne kadar sevindirici ise ülkemizde vizyona girmeyecek olması da bir o kadar üzüntü verici. Malum gişe hasılatı epey önemli bir başarı göstergesi (!)

Turbo Kid Filminin Fragmanı

Önceki İçerikAshby Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikScouts Guide to The Zombie Apocalypse Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)