Assassin’s Creed Yeni Fragmanı İle Animus’a İlk Giriş Gerçekleşiyor

474

Assassin’s Creed filmi yeni fragmanında Michael Fassbender‘ın canlandırdığı Callum Lynch, Animus’a girip atası Aguilar’ın maceralarını deneyimliyor.

Bildiğiniz üzere bu makine, içine giren insanın DNA’larını kullanarak onlara geçmişlerini gösteriyor. Assassin’s Creed oyununda da Desmond Miles olarak Animus’a giriyor ve  atamız Altair’in hayatını oynuyorduk.

- Reklamlar -

Michael Fassbender’ın başrolünde oynadığı Assassin’s Creed filminin oyuncu kadrosuna sonradan Marion Cotillard (The Dark Knight RisesInception), Michael K. Williams (“The Wire,” Paul Feig’in yeni filmi Ghostbusters), Jeremy Irons (“The Borgias”) ve Brendan Gleeson (Edge of Tomorrow) katılırken filmin yönetmenliğini Justin Kurrzel (Macbeth) üstlenecek.

Konusu oyunda da olduğu gibi; Genetik anılarını kilidini açan devrim niteliğinde bir teknoloji ile, Callum Lynch (Michael Fassbender) 15. Yüzyılda İspanya’da atası Aguilar’ın maceralarını deneyimler.

Gizemli bir gizli toplum soyundan gelen Callum, Assassinleri keşfeder ve inanılmaz bir bilgi ve beceri ile günümüz baskıcı ve güçlü Tapınak Örgütü’ne karşı galip gelmeye çalışıyor olduğudur.

23 Aralık’ta vizyona girecek olan Assassin’s Creed filmi için sabırsız bekleyişimiz devam ediyor efendim!

Assassin’s Creed Callum Lynch ve Animus’a İlk Giriş

Önceki İçerikPassengers’ta Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’in Uzayda İlk Randevusu
Sonraki İçerikLa La Land’ten Müzikal Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)