Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı

805

Sonundaaa, en sonundaaa geldi! Gözümüzü yollarda bırakan Avengers 4 fragmanı ya da resmi adıyla Avengers: End Game fragmanı nihayet yayınlandı. Beklediğimize fazlasıyla değecek olan film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

Fragman Iron Man‘in Pepper Potts için kaydettiği acı verici bir mesajla başlıyor. Tony Stark’ı bir geminin içinde, uzay boşluğunda ilerlerken görüyoruz. Ardından Dünya üzerinde kalan kahramanlarımıza bir bakış atabiliyoruz. Ancak merakla beklenen Captain Marvel fragmanda yer almıyor.

- Reklamlar -

Avengers: Infinity War‘un ardından Marvel evrenindeki pek çok süper kahramana veda etmiştik. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştu.

Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı

Fragmanda geriye kalan Kaptan Amerika, Hulk ve Black Widow‘un yanı sıra Thor, Hawkeye ve Ant-Man’i de görme şansını yakalıyoruz. Iron Man ve Nebula ise uzay boşluğuna hapsolmuş durumdalar. Fragmanda Black Widow ve Kaptan Amerika arasında geçen konuşmadan, bir çözüm ürettiklerini ve işe yaramasını umduklarını biliyoruz. Ant-Man’in geri dönüşü ve Kuantum bölgesi belli ki filmin kilit noktalarından biri olacak.

Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı

Daha fazla lafı uzatmadan sizi video ile başbaşa bırakalım. Sadece bilin ki beklediğimiz gibi intikam hırsı ve Thanos‘un geri dönüşü ile döğüş sahneleri bulunan heyecanlı bir fragman yerine, daha hüzünlü bir başlangıç sizleri bekliyor.

Avengers 4: Endgame Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones Final Sezonu Teaser Yayınlandı
Sonraki İçerikDumbo Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.