Game of Thrones Final Sezonu Teaser Yayınlandı

683

Dünyada yankı uyandıran, gönüllerin efendisi Game of Thrones‘un 8. sezon fragmanı birkaç saat önce yayıncı HBO tarafından yayınlandı. Final sezonu Nisan 2019’da başlayacak olan dizinin fragmanında görüyoruz ki kış sonunda gelmiş.

Efsane dizinin final sezonu ile ilgili ilk tanıtım videosunu yayınlayan HBO, aynı zamanda yeni sezona dair birkaç ipucu da vermiş oldu. Zaten 2018 yılı içerisinde yeni bir sezon olmayacağını bilerek 2019’u bekliyorduk. Bu tanıtım ile kafamızda taşlar yerine oturdu ve iyice heyecanlandık.

- Reklamlar -

54 saniyelik Game of Thrones final sezonu fragmanı, ejderhaların annesi Daenerys tarafından ele geçirilen ve Stannis Baratheon tarafından işgal edilen, Targaryen’in atalarının da yer aldığı Dragonstone‘un kalbindeki etkileyici masanın üzerinde geçiyor.
Dragonstone‘un kalbindeki etkileyici masanın üzerine bir anda ölümcül bir sis yayılıyor ve yayılan sis ile birlikte ilk sezondan beri merakla beklenen Kış geliyor.

Nisan ayını iple çekiyoruz bakalım bunca beklemenin ardından bizi tatmin edecek bir sezon olacak mı? Bu arada final sezonunun ardından da anlaşıldığı üzere yeni diziyi de bekliyor olacağız. Yeni dizi ile birlikte yoluna devam edecek olan yapımcılar yaşanılan olaylardan tam 1000 yıl öncesine kadar götürecek. Burada da dizide büyük yeri olan Akgezenler’in kökenine inilecek.

Game of Thrones Dizisinin 8. Sezon Fragmanı

Önceki İçerikToy Story 4 Fragmanı İle Karşınızda
Sonraki İçerikAvengers: End Game Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.