Batman v Superman Traileri Sızdı

7302

Açık konuşmak gerekirse yakın zamandaki birbirinden bağımsız Batman ve Superman filmleri iyi olsa dahi bu film beni biraz korkutuyordu. Christopher Nolan’ın son üçlemesi her açıdan kendisini tüm çizgi roman filmlerinden ayırdı ve gerçek bir Batman şöleni yaşattı. Bu kısa zamanda yeni bir Dark Knight yaratımını zor kılıyordu bence. Man of Steel de kendince Superman’i bir sonraki seviyeye taşıyıp daha karanlık ve daha gerçekçi, en azından donunu dışına giymeyen bir Superman sunmuştu. Farkındaysanız sürekli geçmiş zaman eki kullanıyorum; çünkü aslı 20 Nisan’da yayınlanacak Batman v Superman: Dawn of Justice traileri internete sızdı ve tüylerimi diken diken etti.

Henüz filmdeki “Justice” kısmı ve diğer kahramanlar hakkında her hangi bir görüntümüz yok. Superman’in gökyüzünde bir ışık ya da sahte bir tanrı olması arasında kalmış bir insanlık içinde ona karşı koyabilecek cesareti sadece karanlıkların pelerinli şovalyesi buluyor; sanırım tek merakı da Superman’in de herkes gibi kanayıp, kanamadığını görmek. Arkandan atıp tuttuğum için özür dilerim Ben Affleck.

- Reklamlar -

Hiçbir süper gücü olmayan düz bir insanın Kriptonlu bir “tanrı”ya karşı koyamayacağını düşünüyorsanız Batman’i hiç tanımamışsınız demektir. Tarafınızı seçseniz iyi olur. İşler kızışacak. Batman v Superman: Dawn of Justice 25 Mart 2016‘da sinemalarda.

Batman v Superman: Dawn of Justice Fragmanı

Önceki İçerik17 Nisan’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikBatman v Superman: Dawn of Justice Traileri Yayınlandı