Batman v Superman’den Yeni Trailer Geldi

1987

San Diego Comic-Con’dan yeni bir Batman v Superman: Dawn of Justice fragmanı geldi! Superman’in Man of Steel filmindeki General Zod’la olan savaşı dünyayı kızdırmış ve suçu favori Kriptonlumuza attığı belli. Clark dünyaya kendini sevdirmekle uğraşa dursun, onu olduğu şeyden ve bunca güce sahip olmasından dolayı tehlikeli bulan tek kişi sokaktaki esnaf amca olmadığı kesin. Karanlık şövalyemiz, en sevdiğimiz milyonerlerden Batman kendisini durdurma niyetinde.

Fragmanda görüldüğü üzere kendi kavgalarına düşmüş iki kahraman çevresinde gelişen daha büyük tehlikelerden oldukça habersiz.

- Reklamlar -

Wonder Woman ise ilk defa kendisini ve güçlerinin az bir kısmını sergiliyor. Kendisini resmi kıyafetler içinde bol bol görüyoruz. Belki prensesimiz Themyscira’nın büyükelçisi olarak dünyamızdadır? Wonder Woman haricinde Lex Luthor kendi planlarını yavaşça ortaya koyarken; Joker, hatta Batman ailesinin bile filmin az da olsa bir parçası olacağını görebiliyoruz. Özellikle buradaki Batman ailesi dikkatimi çekti. Robin, Nightwing, Batwoman, Batgirl, Red Hood, Red Robin istediğinizi seçin, herhangi birisi bu veya sonrasında boy gösterebilecek olması yeni duyurulan solo Batman filmine de daha kalabalık nedenler oluşturuyor.

Batman v Superman'den Yeni Trailer Geldi

Superman ve Batman ne kadar savaşırsa savaşsın en sonunda Clark ve Bruce’nin en yakın dost olacaklarını ve Wonder Woman’la birlikte yaklaşan tehlikeye dur diyeceklerine eminiz. Çünkü Dawn of Justice? Çünkü adaleti sağlayacak bir birliğe ihtiyacımız var. Bilemiyorum bence ismi Justice League bile olabilir ama bu benim fikrim tabii..

Sevenleri için gerçekten tadından yenmez ve sorulara cevap olacağına kafada daha çok soru işareti yaratan bir fragman olmuş; ama bu sevmediğimiz anlamına mı geliyor? Hayır. Umarım ileride daha taze fragmanlarla heyecanımızı kat kat arttırırlar.

Batman v Superman: Dawn of Justice 25 Mart’ta sinemalarda.

Batman v Superman: Dawn of Justice Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMutlaka İzlenmesi Gereken 25 Komedi Filmi!
Sonraki İçerik10 Temmuz’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi