Beauty and the Beast Fragmanı Fifty Shades Darker’ın Rekorunu Kırdı

452

Disney‘in merakla beklenen Beauty and the Beast filmi fragmanı 24 saat içinde Fifty Shades Darker fragmanının izlenme rekorunu kırdı.

Entertainment Weekly‘nin haberine göre merakla beklenen Live-Action filmi Beauty and the Beast fragmanı yayınlandıktan 24 saat sonra 127.6 milyon izlenme elde etmiş.

- Reklamlar -

Fifty Shades Darker‘ın fragmanı 114 milyon izlenme elde ederken Star Wars: The Force Awakens 112 milyon kişi tarafından izlenmişti. Beuty and the Beast teaserı bile 24 saat içinde 91.8 milyon kişi tarafından izlenince “Millet bu filmi pencerelere çıkmış bekliyor abi.” yorumları yapılmış.

Beauty and the Beast harika bir oyuncu ve yönetici ekip ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Harry Potter serisi ile ünlenen Emma Watson‘ı Belle ve Dan Stevens‘ı Beast rolüyle izleyeceğiz. Luke Evans‘ı Gaston, Oscar Ödüllü Kevin Kline‘i Maurice, Josh Gad‘i Lefou, Ewan McGregor‘ı Lumiere, Stanley Tucci‘yi Maestro Cadenza, Gugu Mbatha-Raw‘u Plumette, Altı Tony Ödülü sahibi Audra McDonald‘ı Madame Garderobe, Oscar adaylığı bulunan Ian McKellen‘ı Cogsworth ve Oscar Ödüllü Emma Thompson‘ı Bayan Potts. rolüyle izleyeceğiz.

Filmin geçtiği dönem ve ortamın ambiyansı ile de izlerken gözümüzü kamaştıran bu filmin fragmanını bir kez daha izleyelim mi? E haydi!

Beauty and the Beast’in Rekor Kıran Fragmanı

Önceki İçerikSteve Carell Minecraft Filmine Gözünü Dikmiş
Sonraki İçerikTaraji P. Henson ve Kevin Costner’lı Hidden Figures’ten Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)