Demolition Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

1137

Demolition filmi, Dallas Buyers Club (Sınırsızlar Kulübü) filmi ile En iyi Film Kurgusu Oscar Ödülü’ne aday olarak gösterilen; Reese Witherspoon’nin başrolünde oynadığı Wild (Yaban) filminin yönetmeni olan Jean-Marc Vallée‘nin yönettiği, Jake Gyllenhaal’ın başrolünde oynadığı komedi ve dramı bir arada bulunduran bir yapım. Fox Searchlight Pictures‘ın yayınladığı yeni fragmanı aşırı dozda Jake Gyllenhaal içeriyor şimdiden uyaralım!

Bir bankada başarılı bir yatırımcı olarak çalışan Davis Mithcell’in (Jake Gyllenhall); Karısını trajik bir araba kazasında kaybettikten sonra yaşadığı maceraları konu alan Demolition filmi 6 Nisan 2016’da Amerika’da vizyona girecek. Filmde eşini kaybeden Davis’in sorumluları bulması için baskı uygulayan bir başka deyişle darlayan ve avukat olan babası Phil (Chris Cooper) ile bu içinden çıkılmaz durumdan çıkmak için yol aramalarıyla devam eder. Ardından bir otomat şirketinde çalışan Davis, şaşırtıcı ve kişisel nitelikte olan bir şikayet mektubu alır ve ortalık iyice karışır. Davis’in aldığı mektup sonrası kendini duygusal ve maddi güçlüklerin ortasında bulmasının yanında, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Karen’ın (Naomi Watts) dikkatini çeker. Bir bakıma bir taşla iki kuş vurmuş da olur. Karen ve oğlu Chris (Judah Lewis) ile, Davis’i hayatlarına alıp yeni bir başlangıç yapma fırsatına sahip olurlar.

- Reklamlar -

Ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz netleşmeyen ancak gelmesi için duacı olduğumuz bu film için beklentilerimiz Jake Gyllenhall ve Jean-Marc Vallée sebebiyle epey yukarılarda.

Demolition Filmi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikZorro Filmi Jonas Cuaron Tarafından Yazılıp Yönetilecek
Sonraki İçerikBella Heathcote Fifty Shades Darker’da Grey’in Eski Sevgilisi Olacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)