Ben Affleck Affleck v Affleck ile Karşınızda

942

Ben Affleck yarın (25 Mart) vizyona girecek olan Batman v Superman: The Dawn of Justice filmi ile ülkemizde vizyona girmeye hazırlanırken Todd Spence isimli bir fan boy, ünlü oyuncunun daha önce 2006 yılında Hollywoodland filmindeki George Reeves rolü, George Reeves’in 1952 ve 1958 yılları arasında yayınlanan Adventures of Superman dizisi ve 2003 yılında Affleck‘in rol aldığı Daredevil filmleri üzerinde oynamalar yaparak Affleck v Affleck videosunu meydana getirmiş.

İzlerken “Bu adam tüm süper kahraman filmlerinde rahatlıkla rol alır ya” gibi düşüncelere kapılmadık değil tabii ki.

- Reklamlar -

Hollywoodland ve Batman v Superman videoları arasında ciddi farklar olmasına rağmen Todd Spence o kadar güzel bir montaj yapmış ki videonun ilerleyen saniyelerinde kendinizi kaptırıyor ve bunun gerçek bir film olabileceğini düşünüyorsunuz. (Bir anlık tabii ki) Bu arada Henry Cavill kusura bakmasın ama Ben Affleck Süperman rolünü daha iyi oynayabilirmiş gibi bir hisse de kapılmış durumdayız şu an.

Ama ne yazık ki Affleck v Affleck gerçek bir film değil ve biz sadece bunu “ehe!” tepkisiyle izleyebiliyoruz. DC Sinematik Evreni‘nde bir crossover daha olur ve Daredevil filminde görürüz onu belki ha? Neden olmasın?

Lafı fazla uzatmadan Todd Spence’in çalışmasına geçelim. Şimdiden afiyet olsun!

İzledikten sonra Ben Affleck‘in Batman‘i mi Süperman‘i mi oynaması gerektiğiyle ilgili düşüncelerini yorum olarak yazarsan pek seviniriz.

Ben Affleck ve Affleck v Affleck

Önceki İçerikSüperman Filmleri ve Dizilerindeki Değişimi
Sonraki İçerikLego Batman Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)