Lego Batman Fragmanı Geldi

795

Lego Batman fragmanı yayınlanma tarihini Salı günü verdiğimiz haberde Çarşamba olarak söylemiştik ancak herkes gibi bizi de ters köşe yapan Warner Bros. Pictures‘ın yüzünden fragman bugün geldi.

The Lego Movie filminde Will Arnett’ın Batman olarak rol aldığı ve bu filmde de aynı rolü üstleneceği; Michael Cera’nın Robin; Rosario Dawson’ın Batgirl; Ralph Fiennes’in Alfred Pennyworth; Mariah Carey’nin Gotham’ın Belediye Başkanı ve Zach Galifianakis’in Joker rolüyle karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

- Reklamlar -

Fragmana geçmeden önce filmin konusuyla ilgili birkaç şey söyleyelim isterseniz. Bir fenomen haline gelen The Lego Movie filminden sonra kolları sıvayan Lego, yarın vizyona girecek olan Batman v Superman: The Dawn of Justice filmi öncesinde bir hoşluk yaparak The Lego Batman Movie’yi bizlere tanıttı. Filmde Joker’in elinde olan şehri kurtarmak için elinden geleni yapmak isteyen Batman’i bekleyen bir problem vardır: O da Gotham’daki büyük değişiklikler. Batman yalnız takılmayı bırakıp başkaları ile birlikte çalışarak bu durumun üstesinden gelmesi gerekmektedir. Bakalım Batman’e kimler yardımcı olacak?

Fragmanın “Batcave Teaser Trailer” olarak lanse edilmesi sebebiyle diğer önemli karakterler için de teaserların geleceğini öğrenmiş olduk.

McKay tarafından yönetilecek olan LEGO Batman Filmi‘nin senaryosu ise Abraham Lincoln: Vampire Hunter‘ın yaratıcısı olan Seth Grahame-Smith’e (Warner Bros. Pictures’ın 2018 yılında vizyona girecek The Flash filminin de yönetmeni) emanet edilmiş. LEGO Filmi’nin de yapımcıları olan Phil Lord, Christopher Miller ve Dan Lin de bu filmin yapımcıları arasında yer almaktadır.

LEGO Batman Filmi Amerika’da 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek iken; Henüz ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Lego Batman Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBen Affleck Affleck v Affleck ile Karşınızda
Sonraki İçerikThe Dresser Filminin Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)