Ben-Hur Filminden Yeni Bir Video Geldi

940

Ben-Hur filminden bir araba yarışının olduğu yeni video Paramount Pictures ve MGM tarafından yayınlandı.

Messala Severus ve Judah Ben-Hur arasındaki büyük yarış sırasında kurulan cümleler de yarışın ciddiyetini gözler önüne seriyor.

- Reklamlar -

Timur Bekmambetov‘un yönetmenliğini yaptığı film Amerika’da 12 Ağustos’ta, ülkemizde ise 23 Eylül’de vizyondaki yerini alacak. Başrollerinde Jack Huston (Judah Ben-Hur), Toby Kebbell (Messala), Haluk Bilginer (Simonides), Morgan Freeman (Ilderim), Rodrigo Santoro (Jesus), Nazanin Boniadi (Esther), Ayelet Zorer (Naomi) ve Sofia Black-D’Elia (Tirzah) yer alıyor.

Film, Roma ordusunda subay olan Judah‘ın (Jack Huston) üvey kardeşi Messala (Toby Kebbell) tarafından uğradığı ihanet sebebiyle Prens nezdinde hainlikle suçlandığı epik bir hikayedir. Ünvanı elinden alınan, ailesinden ve sevdiği kadın olan Esther’den (Nazanin Boniadi) ayırılan Judah köle olmaya zorlanır. Yıllar süren sürgünün ardından öcünü almak için tekrar gelen Judah, kurtuluşu bu intikamda bulacaktır.

Ben-Hur filmi 9 Eylül’de sinemalarda

Ben-Hur Filminin Yeni Videosu

Önceki İçerikSing Filmi Olimpiyat Oyunları Reklamı Geldi
Sonraki İçerikJoker Filmleri ve Yıllar İçinde Geçirdiği Evrim
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)