Sing Filmi Olimpiyat Oyunları Reklamı Geldi

764

Yılın en eğlenceli ve komik animasyonlarından biri olan Sing filmi Olimpiyat Oyunları reklamı yayınlandı. Bu animasyon gerçekten çoook eğlenceli!

Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me 2 ve Minyonlar ile animasyon tarihinin en yüksek gişe hasılatını elde etmiş Illumination Entertainment’ın yapımı olan film, bu yaz mevsiminde vizyona girecek olan The Secret Life of Pets ile bu rekorunu perçinlemeye hazırlanıyor anlaşılan! Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly, Taron Egerton ve Tori Kelly’nin kadrosunda yer aldığı film tam anlamıyla ateş ediyor ateş!

- Reklamlar -

Sing filminin hikayesi, tamamıyla hayvanlardan oluşan bir dünyada Buster Moon (Oscar Ödüllü Oyuncu Matthew McConaughey seslendiriyor) zor günler geçirdiği bir dönemde tiyatrosunu canlandırmak için bir şeyler yapması gerekmektedir. Buster onulmaz iyimserliğiyle bir türlü rayına oturtamadığı tiyatrosu için dünyanın en büyük şarkı yarışmasını düzenlemek için adımlar atar.

85’ten fazla şarkının söylendiği Sing filmini yazan ve yöneten Garth Jennings (Son of Rambow, The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy) iken yapımcılıklarını Chris Meledandri ve Janet Healy yapmaktadır.

Sing Filmi Olimpiyat Oyunları Reklamı

Önceki İçerikBlood Father Filminin Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikBen-Hur Filminden Yeni Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)