Blood Father Filminin Fragmanı Geldi

736

Blood Father, başrollerinde Braveheart filmi ile hem En iyi Film hem de En iyi Yönetmen Oscar ödülünü alan ünlü oyuncu Mel Gibson ve True Detective ve Jessica Jones dizilerinden tanıdığımız 22 yaşındaki genç oyuncu Erin Moriarty‘nin yer aldığı gerilim ve aksiyon dolu bir film.

İlk izlenim olarak fragmanı izlediğinizde Liam Neeson‘ın Takip serisi filmlerinden bir tanesini izliyormuşsunuz gibi geliyor. Ta ki Mel Gibson’ı görene kadar bir yerden kadraj Liam Neeson girecekmiş gibi oluyor ama olmuyor. Neyse…

- Reklamlar -

Filmin konusu araları pek iyi olmayan baba ile kızın arasında geçiyor. John Link (Mel Gibson) 16 yaşındaki kızı Lydia’yı (Erin Moriarty) uyuşturucu satıcılarından kurtarmasını konu alıyor. Kızını ölümden korumak için her şeyini veren bir babayı izleyeceğimizin sinyalleri ise fragmandaki küçük kesitlerde yer alıyor.

Blood Father filminin diğer oyuncuları ise William H. Macy, Thomas Mann, Elisabeth Rohm, Diego Luna ve Michael Parks’tır. Senaryosu Peter Craig (The Town) tarafından yazılan film, ünlü Fransız yönetmen Jean-Francois Richet (Mesrine) tarafından filme alınmış.

60 yaşındaki ünlü oyuncu farklı bir aksiyon filmi ile tekrar karşımıza gelecek olmasının tarifi yok ne yazık ki. Unutulmamalıdır ki; “Efsaneler ölmez. Sadece yavaşlar” bu cümle de Mel Gibson’a “Cuk!” diye oturuyor. Çok yaşasın.

Film 11 Ağustos’ta Amerika’da gösterime girecek iken Lionsgate tarafından sınırlı bir sayıda dağıtım ile dünyaya yayılacak. Ülkemizde gösterime girme ihtimali ise şu şartlarda çok düşük olarak görülmektedir.

Blood Father Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDoctor Sleep The Shining’in Devamı Olarak Geliyor
Sonraki İçerikSwiss Army Man Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)